Neem contact op

Team

Maak hier kennis met het team van SuperVastgoed, neem gerust rechtstreeks contact op met één van onze medewerkers om direct geholpen te worden.

Team

Tjerk van Leusden

Partner
tjerk@supervastgoed.nl
06 10 89 55 65

Marc Hiemstra

Partner
marc@supervastgoed.nl
06 21 57 72 00

Wouter Kromkamp

Partner
wouter@supervastgoed.nl
06 22 08 77 19

Rixt Roeper-Zijlstra

Real Estate Advisor
rixt@supervastgoed.nl
06 20 48 27 10

Joyce Bruijn

Real Estate Advisor (interim vervanger Rixt)
joyce@supervastgoed.nl
06 50 51 57 59

Richard Duindam

Financial Specialist
richard@supervastgoed.nl
06 51 38 88 60

Sanne Passer

Junior medewerker Real Estate
sanne@supervastgoed.nl
06 15 30 22 46

Guus Weijers

Junior medewerker Real Estate
guus@supervastgoed.nl
06 11 39 99 84

Michiel Hogesteeger

Junior medewerker Real Estate
michiel@supervastgoed.nl
06 12 75 34 40

Jesse van de Wal

Werkstudent
jesse@supervastgoed.nl
020 428 44 32

Steven Markhorst

Werkstudent
steven@supervastgoed.nl
020 428 44 32

Bjorn Zonneveld

Werkstudent
bjorn@supervastgoed.nl
020 428 44 32

Adres
Jan van Goyenkade 10
1075 HP Amsterdam
Neem contact met ons op
T 020 – 428 44 32
E info@supervastgoed.nl